Now
Booking
for
2022
Each collection is curated for your specific needs. We recommend booking as far in advance as you can, as spots start to fill up quickly! We love to chit chat, so if you have any questions, give us a shout!
W W Z W W T 01. WEDDING COLLECTION ego dnia staramy się wejść na chwilę do  aszego świata i dyskretnie obserwując wydarzenia, opowiedzieć  aszą historię.
 djęcia rozpoczynamy zwykle od przygotowań u  as w domu, poprzez ceremonię ślubną i przyjęcie oraz plener, na który umawiamy się już po ślubie.  ybrane ujęcia otrzymujecie w oprawie albumowej bądź w formie fotoksiążki.
od 650 zł
O W J 02. MATERNITY AND FAMILY COLLECTION eżeli podobają się Wam naturalne sesje typu "lifestyle" gorąco zachęcam do wykonania takiej sesji u  as w domu lub w plenerze.  czywiście zdjęcia takie mogą być również wykonane u mnie w studio. od 390 zł
N S W S W M N C 03. BABIES AND KIDS COLLECTION hyba nie ma złego momentu na wykonanie sesji dziecięcej:-)
a sesję noworodkową najlepiej przyjść z maluszkiem przed ukończeniem drugiego tygodnia życia. ożemy się na nią umówić zarówno u  as w domu jak i u mnie w studio.
 esje ze starszymi dziećmi uzależniamy od pogody, wieku oraz temperamentu dzieciaczka.
  maju i czerwcu możemy sie wybrać do kwitnącego sadu, pojechać do lasu lub zrobić zdjęcia na polu kwitnącej lawendy.  esje jesienne w parku zachwycają kolorami i są dla dzieci okazją do beztroskiej zabawy.  atomiast w zimie zapraszam do mojego przytulnego studia na stylizowane sesje świąteczne, bo coraz rzadziej możemy liczyć w grudniu na śnieżny zimowy krajobraz:-)
od 190 zł
Menu